dust8

Jaké typy her se nejlépe ovládají a hrají na tabletu?

Nejlepší odpověď
Lurius

Point and click adventury

Ještě doplním:
Pokud se nebojíte práce s daty v mobilu, pak doporučuji nainstalovat emulátor ScummVM přes který můžete spustit spoustu fantastických starých adventur s českýni titulky a na několik z nich existuje i neoficiální český dabing

Další odpovědi
Vojta24

Tablety jsou jako stvořené pro adventury, například BROKEN SWORD, SYBERIA, SAMOROST 3, MACHINARIUM, MONKEY ISLAND, THE DIG, Thimbleweed Park, Simon the Sorcerer, apod …

Díky úhlopříčce jsou na tabletech velmi dobře hratelné i RPG hry typu Icewind Dale, Baldur's Gate, Neverwinter Nights, Planescape: Torment …

pokud se tedy ptáš skutečně na HRY a ne na bezduché tupé klikačky pro mentálně postižené jedince 🙂

Jack 12323

Napr hra Jetpack joyride a obecně běhací hry( Subway surfers)

aliendrone

No, třeba puzzle, ségry jsou ulítlé do Hay Day a prý se jim to v tabletech ovládá dobře. Sám nevím, nenapadlo by mě hrát hry v tabletu, na hry jsou JINÉ stroje podle mne. ;) :)

Rokio

Doporučuji Vampire is Fall: Origins. Tahle hra se dobře ovládá na středně výkonných tabletech a lepších. Jedná se o kombinaci fantasy RPG hry a tahové strategie (při soubojích). Rovněž nabízí online souboje a není to pay to win.