Angi-Shy

Jaké tycoon hry máte nejraději, které by jste doporučili?

Já jsem propadla hlavně Zoo Tycoon 2 a 3. Miluju hey kde člověk něco staví, tvoří a tak, proto mě baví i the sims 3 (čtyřka je oškubanej děs), ale tycoony přecejen vedou. Znáte nějaké tycoon hry, které by stálo zato vyzkoušet?

Nejlepší odpověď
mzm

Transport tycoon. Zejména řešení zapeklitých železničních křížení, aby se vlaky nezasekly. :)

Další odpovědi
orestez

Ship simulator od VSTEP. Povedená hra. Bohužel už na hry nemám čas.

anonym

legendární Transport Tycoon dnes existuje ve vylepšené a zdarma dostupné variantě, která se ale jmenuje jinak OpenTTD, můžete si ji legálně stáhnout zde https://www.o­penttd.org/ (tlačítko download vlevo nahoře)

V placené verzi se dnes dá Transport Tycoon sehnat i pro mobilní telefony https://play.go­ogle.com/store/ap­ps/details?id=com­.thirtyonex.Tran­sportTycoon&hl=cs

Jinak z těch placených her na obdobné téma určitě doporučuji zkusit Factorio, Transport Fever, Cities Skylines, Surviving Mars, … najdete je na steamu https://store­.steampowered­.com/, často tam bývají v 50% a více procentních slevách, stačí si na ty slevy jen počkat, obvykle jsou spojeny s nějakými většími svátky či obdobím prázdnin.

Pro mobilní telefony třeba Locomotion

aliendrone

No, jsem na rozpacích, zda-li na tebe uvrhnout prokletí tím, že ti prozradím… Ale co, jsem Aliendrone, tudíž žádné rozpaky a směle směrem do pekla!

Až jako mé starší sestry (staré báby) objevíš hru HAY DAY, budeš ZATRACENA! Celá ženská část rodiny (od nejmladších po nejstarší!!) tomu propadla a PRUDÍ s tím neustále!! To „pravý ořechový“ pro pochopení podstaty zmíněného zla přijde ovšem teprve, když se v Mirošovicích dozvíš, že se musí z5 do Prahy, protože byl zapomenut tablet a na telefonu s malou obrazovkou to přeci nejde hrát celý víkend! :(

TREST SMRTI!!! !!! !!!