Jaké TV programy doma máte? Pamatujete si názvy všech stanic či víte alespoň přibližný počet všech vašich programů?

Pokud by vám nebylo proti srsti se zmínit i o tom kolik za to měsíčně platíte, tak by to mohlo být užitečné.

https://pixaba­y.com/cs/sate­litn%C3%AD-ant%C3%A9ny-recepce-195128/

Nejlepší odpověď
dudu

Celkem 48 programů v češtině a slovenštině za 435 korun měsíčně vč. možnosti si pořady zpětně přehrávat nebo nahrávat. Uvedená částka obsahuje i televizní poplatek 135/měs.

Další odpovědi
Drap

Mám 45 programů. Na většinu bych si vzpomněl. Nepamatuji přesnou sumu, je to cca 90,–kč za měsíc.Platím jednou ročně.

briketka10

Těch co mám v TV seznamu mám 76 programů.
České, Slovenské a další hudební, dětské atd.
Na Skylinku mohu přijímat více, ale nemám je
na seznamu těch mám přes 600 i hudebních.
Hlavně německé stanice.

Používám dva monobloky. Družici navíc.

Nyní si platím balíček Smart je dražší stojí 239,– Kč.
Balíček, který jsem využívala asi 3 roky Mini byl
zrušen. Ten stál 179,– Kč.

Arne1

34 programů. Neplatím nic.