Gendero

Jaké triky platí, aby se vrátila ex?

Pro zkušené prosím..

Tak abych nic nepokazil a vrátila se zpátky? Záleží mi na ni.

Nejlepší odpověď
Gus_Fring

To Ti tady bohužel nikdo neporadí. Navíc, nikdo Tebe, Tvoji ex, ani důvod, proč od Tebe odešla, neznáme.

Další odpovědi
Nassin

Udělat opak toho, proč tvá ex odešla.

Drap

žádné. budeš se s tím muset smířit.

Jiří Bohumil

Dobrý sex, vrátí ex. 🙂
Ale teď vážně. Těžko radit bez konkrétních znalostí situace a důvodů k rozchodu. Hlavně to neuspěchat, nejednat zbrkle a zvážit vše pro a proti. Vztahy mezi partnery jsou někdy velmi „zapeklité“.
To Ti radí „starý kozák“ který má již za sebou „zlatou“.

Alesh

Odpověď je jednoduchá… neplatí žádné triky. Pokud tě opustila, pak je to nepochybně proto, že ten vztah byl „jednostranný“ a to jen z tvé strany. Pokud se vrátí, pak jen ze „soucitu“ a není o co stát. Vykašli se na ní, zapomeň, nemá to smysl. Hotovo, deset. Ale neboj, přijde jiná, lepší. 😉

da ny

Triky žádné :D
Musela by opakovaně trefit na někoho horšího, aby ze zoufalství nabyla pocit, že Vy jste byl ten nej. Za předpokladu, že platí odpověď ad Nassin ;)

paul1

Pokud jste pochybil Vy, tak je jasné, čím to napravit. Pokud ona, tak to bývá problém, možná jen zkouší a dělá „fóry“.

autacek

Vsadil bych na výhru ve sportce.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.