Ahoj, chtěl bych začít s biketrialem, ale nevím jaké kolo si koupit… Chtěl bych vědět, jaký je rozdíl ve velikostech kol a jestli je lepší kolo s malými koly nebo s velkými a proč?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5983 dny |
Sledovat
Nahlásit
|
Na biketrial jsou jen malé kola. když si rozkročmo stoupneš na kolo, tak výška sedla musí bít do rozkroku. na biketrial jsou specialní a dražší kola. Kola nakupuj pouze ve specializované prodejně, kde ti vše poradí a vysvětlí.Větší kola jsou na kross a né na trial. Hlavně používej chrániče a helmu! Radek
|
0
před 5983 dny
|
0 Nominace Nahlásit |
U otázky nebylo diskutováno.
Nový příspěvek| Drap | 454 | |
| marci1 | 271 | |
| Kepler | 220 | |
| annas | 219 | |
| gecco | 146 | |
| elkon | 144 | |
| Alesh | 139 | |
| hanulka11 | 135 | |
| led | 128 | |
| mosoj | 120 |
| Atletika |
| Cyklistika, MTB |
| Fotbal |
| Hokej |
| Motorsport |
| Rekreační sport |
| Ostatní sport |