Jaké trial kolo si vybrat?

Ahoj, chtěl bych začít s biketrialem, ale nevím jaké kolo si koupit… Chtěl bych vědět, jaký je rozdíl ve velikostech kol a jestli je lepší kolo s malými koly nebo s velkými a proč?

Odpovědi
katany007

Na biketrial jsou jen malé kola. když si rozkročmo stoupneš na kolo, tak výška sedla musí bít do rozkroku. na biketrial jsou specialní a dražší kola. Kola nakupuj pouze ve specializované prodejně, kde ti vše poradí a vysvětlí.Větší kola jsou na kross a né na trial. Hlavně používej chrániče a helmu! Radek