Dr. Darko

Jaké to má výhody vstoupit do nějaké politické strany?

Odpovědi
Edison

Přihlášení se k populistické sebrance s teoretickou vizí kariérního postupu, chce to ovšem panceřovej žaludek, značnou míru sebezapření…

anonym

Šance na podílu správy věcí veřejných. Větší politická identifikace a možnost spolupráce na politické úrovni.

Drap

Při vstupu máš tu výhodu, že můžeš platit členské příspěvky a tím můžeš přispívat na činnost strany

elkon

Na výhody se ptá PROSPĚCHÁŘ. Do politické strany by měl vstoupit člověk z přesvědčení a že chce něco udělat dobrého pro společnost. Ne, že z toho má výhody.

quizzi

Do politické strany vstupují lidé, aby mohli udělat kariéru a dostat se na dobře placená místa. Jestliže neuspějí v jedné straně, tak přeběhnou do jiné strany. Např. Dominik Feri si chválí, jakou má dobře placenou brigádu v poslanecké sněmovně. Kdyby nebyl ve straně TOP 09, tak by se těžko mohl stát poslancem.
Dnes jsou strany financované především ze státního rozpočtu a různými sponzory, ani nevím, zda se platí nějaké členské příspěvky.

Kryšpín

Ohromné hlavně předvést tam svoje ego, které může být různé od slibotechny po hrabotechny.

Ametyst

Edisone, máš nějaké divné představy o populismu. Poslechni si někdy Steva Bannona.

Pepa25

🙂 Zase jste pobavila. Kdy vy na ta moudra chodíte?