BEAES

Jaké to jsou otázky?

Chutná vám psí maso, líbí se vám Laguna, film Gympl nevadí a Schindlerův seznam vadil? Nejsou to vše názorové otázky? Proč tu tak dlouho visí?

Nejlepší odpověď
1popelka1

TO by mě taky zajímalo… asi admin nemá čas, ale je pochopitelné, že tu nemůže sedět 24hod denně…
Doplňuji:
Ale já sama teď vložila svou novou otázku do špatné kategorie, když se tak zpětně na ni dívám… :(