FlAsh_7

Jaké to je rodit?

Jak to začíná, jaké jsou při tom pocity apod. napište, zajímá mě to. (Čistě informačně)

Nejlepší odpověď
Malvína

Přikládám odkaz, kde je vše popsáno. Nicméně i tak je to těžké, muž si nikdy nedokáže tuto situaci představit, vcítit se do ní, neb ji nikdy nezažije. Stejně tak jako my ženy nepoznáme kopanec “do koulí” 🙂

Zdroj: https://www.ba­byweb.cz/vse-o-porodu-jako-fyziologickem-deji-aneb-porod-do-detailu

Další odpovědi
marci1

Zkušenost je pro toho kdo nerodil nepřenosná a každý porod je navíc jedinečný a zcela nepředvídatelný. 🙂