Hanač

Jaké to je po smrti??

Pujdeme do nebe nebo do pekla??Nebo nic po smrti není??

Nejlepší odpověď
dudu

Na toto téma jsem vedl časté akademické diskuse se svým strýcem. Byl pragmatik vždy dodržující svoje předsevzetí. Než zemřel slíbil, že mně „odsud“ pošle pozdrav, bohužel dodnes jsem žádnou zprávu neobdržel, anebo ji možná přehlédl.

Další odpovědi
elektrikář

Skus se jít zeptat nebožtíků na hřbitově určitě ti to poví.

anonym

Určitě je po smrti dobře.Nikdo se ještě nevrátil.

led

…večne opakovaná otázka.
Je to jednoduché:
Ak teraz máte zo života peklo, čokoľvek iné bude nebo a naopak. Ja si radšej počkám a potom uvidím, prídem a poviem. 🙂

Elk

Až tam budu, dám vědět na Odpovědích…

Možná by to chtělo přečíst si knížku od Raymonda Moodyho – Život po životě

souhlasím

Po smrti je to stejné. Nikdo vás nechápe, ani bůh do vás nevidí. Nejdeš do pekla ani do nebe. V nebi bys zmrznul a v pekle uhořel a nejsi ani na zemi, která je více než boží ráj. Jsi někde uprostřed kde nic není můžeš jen doufat a snít, tak nesni teď je to kničemu. Za dlouhý čas bůh ti řekne, že sis dost vytrpěl v nicotě a dá tě na zem v podobě neviňátka, ale ty si nic pamatovat nebudeš.