Jaké to bude mít následky, když si .....

… na večeři dám dušenou cibuli s vejci ?!

Sakriš,teď nevím,do které kategorie mám otázku vložit,ale budiž,nechám ji v aktualitách.
Doplňuji:
Pusinko,asi neznáš tu dobrotu. Kilo cibule a 3–4 vejce!

Nejlepší odpověď
anonym

Asi budeš odpočívat u stropu :D

Další odpovědi
briketka10

cibule je zdravá i když to kilčo se mi zdá moc, nebo těch vajíček málo :))
blíží se chřipky tak proč ne mňam :))

anonym

Pravděpodobně si zasytíte žaludek – nic jiného v tom nevidím. Ale dobrá kombinace, také ji asi někdy zkusím.

honza19hk

To bude asi díra v trenkách:-)
Doplňuji:
Řekl bych že budeš nafouklej jak králik po mokrý trávě.

pusinka50

Dušená cibule? Myslíš snad osmahnutou a míchaná osmahnutá vejce? Když sníš přiměřeně 3–4 vejce, tak důsledky žádný, jinak vajíčka na noc jsou docela těžké jídlo, tak v žádným případě celé plato.:-)

Doplňuji:
Aha, tak tuhle lahůdku neznám a raději ani znát nechci:-) Doporučuji ti na závěr přidat ještě kilo jedlé sody nebo aspoň 5 balení Rennie a po dalších 24 hod se nevzdalovat z domova a při ruce mít číslo na záchranku. 😁

ten který je

Následky budou takové,že budeš nafouklý a bude Tě možná bolet břicho.Daleko horší následky budou,až se zjistí že jsi porušil kodex a tuto otázku jsi nezařadil do kategorie Jídlo a vaření.;-)

ahold

Pokud budeš nocovat sám, tak žádné.
A když použiješ cibule hodně, tak zcela určitě ráno budeš mít hodně rychlý krok do bezpečí WC.
Radím: Neopouštěj příliš brzy domov.

venkovan

Dej bacha na Děti Země a další vyznavače alternativní energie. O bioplyn je zájem.

Alesh

To je jasný, budeš spát na kanapi. 🙂

honza19hk

ještě bych přidal slaninu.

anonym

Nee,to není ono.