LuK4S3k CZ

Jaké tlačítko ve hře mám stisknout když se napíše stiskni tlačítko akce ?

Píše se to u hry Kobra 11 – Nitro

Nejlepší odpověď
bolak

Enter, mezerník, to který sis nastavil. Nebo postupně vyzkoušej všechny tlačítka co máš k dispozici a začni u domovního zvonku.

Další odpovědi
odpomass

Podívej se do nastavení (settings/opti­ons/nastavení), najdi konfigurování kláves a tam musíš mít nějakou u položky action (akce).
Nebo přejeď rukou po celé klávesnici, to taky pomáhá na identifikaci klávesy ;)