jafaktnevim

Jaké textové RPG byste mi doporučili?

Hledám nějaké textové RPG. Na tématu mi ani tolik nezáleží, spíš hledám něco, kde by se aktivně hrálo a něco serióźnějšího (tím myslím spíše konkrétní pravidla atd.) a přehledného, co nebude pro úplného lajka španělština.

Nebojte se napsat, co třeba hrajete vy. Hledat vás tam fakt nebudu ;)

Odpovědi
orestez

Pro Symbian 60 se mi (mě?) líbila právě textová hra Madhaus, stáhnutá ještě přes WAP z mojehry nebo mojelogo, bláznivé bludiště, které končilo v blázinci. Škoda že autor tuto hru, ve které se četlo neupravil pro přístroje dnešních dnů.

#Čeština, vtip, vrátnice, chodby, hasicí přístroj, slovní nelogická hra