Michal Kole

Jaké tance se učí v tanečních ? Jaké tance se tancují pod vodou ? Učí se i podvodní tance v běžných tanečních kurzech ?

Nejlepší odpověď
venkovan

Při tanečních mistr především upozorňoval, aby slečny si dávaly při podvodní (-ý)ch tanců pozor na kabelky, šperky a na svoji čest.

Další odpovědi
Drap

Podvodní tance se v tanečních vyučují pouze tehdy, když je během výuky náhle zaplaven taneční sál.

anonym

Klid. Hlavně to užívej, jak máš, debile.