Kohut57

Jaké tance máte nejraději a které umíte nejlépe?

S manželkou máme nejraději waltz a quickstep. A proto nám také asi jde nejlépe. Kde si nejlépe zatančíte?Máte nějaké typy na dobrou taneční hudbu případně i kde?

Nejlepší odpověď
Drap

Nejraději mám tance prérijních indiánů.Nejlépe umím králičí tanec.

Další odpovědi
pizlicka

nemam rada tance,ktere nekdo vymyslel a ja se je musim šablonovite ucit.proste zahraje hudba a tancim,jak citim.a navod?vnimani hudby,smichanou s citem pro pohyb.