bauerlukin

Jaké tabulkové procesory používá většina firem?

Hezký nový rok všem, chtěl bych vědět, jake programy podobné Excelu používá většina firem. Mam na mysli tabulkové procesory. Díky

Nejlepší odpověď
Arne1

Firmy si ten Excel většinou koupí. Pokud je to větší firma tak kupuje multilicenci, která bývá výhodnější.
Firmy potřebují 100% kompatibilitu, a ne jen tak aby sešit z jednoho kalkulátoru byl vidět i v jiném. Ale musí se shodovat i makrojazyk a jazyk pro programování vlastních funkcí,

Další odpovědi
Edison

Většina firem používá kompletní balíky MS office, tedy i excel. Nic „podobného většina“ nepoužívá.

Asi jsi chtěl napsat: „Jaký je druhý nejčastěji používaný tabulkový procesor?“, žejo. 😉

Dochy

U nás (korporace) se z MS Office přechází na Google docs. Má to své výhody i nevýhody.