Avatar uživatele
yank

Jaké tabletky na spaní doporučujete?

Zdravim, chci se zeptat jake tabletky si koupit pro obcasnou „vypomoc“, kdy je treba usnout a nedari se.. nemam problemy s usnutim jako takovym, ale obcas potrebuju umele narovnat biorytmus – treba jit spat drive abych dalsi den drive vstal. Neusnu driv pokud jsem zvykly spat pozde.

Diky moc!

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? pusinka50, briketka10, Smode před 2642 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Tři piva.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Mě pomáhá meduňka. Nevím jak při usínání, (já musím chodit spát až ve 24.00 hodin), ale já se zase několikrát v noci probudil, a nemohl pak usnout. Po vypití 1/4 l hrnku odvaru z meduňky těsně před spaním, se problém postupně vyřešil. Dostane se běžně (porcovaná v sáčcích a za pár korun) i v marketech, případně v lékárně. Celkem hodně informací je po zadání textu „léky na spaní bez předpisu“ který zadáš do prohlížeče.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kodl67

Tabletky na spaní koupíš jen na předpis.Pokud nepočítám koupi přes internet,což bych osobně nedoporučoval­.Většinou se jedná o placebo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Žádné prášky, ale kozlík lékařský, hodně silný odvar či tinkturu, extrakt. Nenáročná bylina, možno pěstovat na zahradě , balkóně atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pusinka50

V lékárně ti poradí, dostaneš tam bez receptu tablety s přírodními extrakty, kozlíkem lékařským, s chmelem, meduňkou nebo vše dohromady.
Např.:
http://www.spa­nek.cz/priprav­ky-hypnox/hypnox-forte/

Upravil/a: pusinka50

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Zkus vyzkoušet Persen forte, nebo Hypnox forte. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HZK

Nejlepší je, se obejít bez tablet ale zaručený je diazepam (1 tabletku) na předpis.
Pak nějaké sirup s Meduňkou nebo teplé mléko s medem. Chlast nedoporučuju. Nejen že je to před spaním nezdravý, ale když to nesedne…ráno může být kromě nedospalosti také pěkná kočka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zdeno

Mám stejný problém-vřele doporučují STILNOX ověřeno po mnoha létech.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lenkasvob

Jsou různé pilulky na spaní. Když je to ze starostí, fungují na to léky od psychiatra. Když je to jen z dlouhého ponocování a chcete narovnat biorytmus, pomůže 5-HTP, což je překurzor melatoninu, zároveň má uklidňující a antidepresivní účinky.
https://www.go­ogle.cz/search?q=5-HTP+stalemladi&new­window=1

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ina

Žádné. Vyrazit někam ven,udělat si pořádnou procházku.

před 2637 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek