Mirdas

Jaké své vlastní vlastnosti si nejvíce vážíte ?

A naopak za kterou se stydíte, popřípadě je vám okolím vytíkána ?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Jestli mi je nějaká vlastnost „vytíkána“, nevím. Ale okolím mi není „vytýkána“ žádná má vlastnost, jen já sama sobě někdy něco vytýkám. Do nedávna třeba svou nadměrnou důvěřivost k lidem. Vážím si na sobě spolehlivosti a schopnosti dodržet dané slovo, umění naslouchat druhým i pomoci radou, dále upřímnosti, pravdomluvnosti a to, že každému přeji vždy jen to dobré… pokud se časem neukáže jako nepřejícný závistivý pomlouvačný hajzl

Další odpovědi
talka

Totéž, co Jugar:

zjentek

v tom je těžké se orientovat ..to je podle peněz ;

anonym

Nejvíc si vážím své upřímnosti a nelhaní.
Někdy mi na sobě vadí unáhlennost.

Agneta

Kdybys to udělal jako anketu, tak by to mohla být vysoce dekorovaná otázka :DDD