Littl3

Jaké státy uzavřeli spojenectví při 1 světové válce ?

Nejlepší odpověď
quentos

to je ostuda, tohle nevědět. Vygooglete si Trojdohodu a Trojspolek… a uzavřelY (státy) zde bude tvrdé Y…
Doplňuji:
protože poradna má radit, nikoli dělat za někoho úkoly.

Další odpovědi
Braník

proč by googlil,když je tady poradna?

Littl3

Přesně :)

anonym

Přesně ani omylem – máš tady chybnou kategorii a navíc – zřejmě Vám oběma chybí přečíst si pravidla a kodex. Poradna nemá za cíl fungovat tam, kde je někdo líný si podklady vyhledat. Ta má radit až v případě, kdy je s vyhledáním informace problém. Ty máš problém si vyhledat tak všeobecně známé informace?
Navíc je zřejmě potřebuješ do školy a věř tomu nebo ne, k tomu také PORADNA Odpovědi.cz neslouží.
K informacím učiva do školy jsou na internetu školní stránky (domaciukoly.cz a pod.).