Ing.internet

Jaké sporty jsou zdravotně nezávadné?

Nejlepší odpověď
Syd

Žádný a všechny, jakejkoli sport musíte dělat s rozumem a nepřeceňovat vlastní schopnosti, abyste se nezmrzačil.

Další odpovědi
aloevera5

Plavání – pokud se tedy přitom neutopíš :o)

baghira

Prakticky všechny – pokud jsou dělané s rozumem a s ohledem na tvoji kondici.

Drap

V podstatě všechny sporty dělané vrcholově příliš zdraví neprospívají. Snad kromě šachů

hanulka11

snad šachy …jen se ti kouří z hlavy

Rocker

Cvrnkání kuliček:-)

Terryle

Říká se, že nejzdravější je plavání – neničí klouby. On každej sport zatěžuje něco – je potřeba vzít v potaz vlastní tělo a vybrat si, co mu sedne…

nikeroska

„bandží džamping“ :D zdravotně nezávadné ale peněženkou postižené