PetaKo

Jaké spoje volíte při prodlužování vlasů?

Odpovědi
majki636

Já mám tape in a velká spokojenost ! www.clip-vlasy-levne.cz/56-vlasy-k-prodlouzeni-metoda-tapex-tape-in-evropskeho-typu

nyjono

Osobně preferuji tape in, ale záleží na kvalitě vlasů. Ne všechny vlasy spoje udrží spoje a při hodně jemných nebo poškozených vlasech a delších prodlouženích mohou být kořínky vlasů přetíženy v některých případech mohou i vypadávat.

Cermak

Mě nejvíc zaujaly keratinové spoje, takže jsem šla do těch a jsem spokojená. Spoje nejdou vůbec vidět a na omak jdou cítit minimálně narozdíl od kroužků. A vlasy mám ze stejné stránky jako majka z clip vlasy levně protože se mi líbily ty jejich ceny a recenze tady na ten eshop

IvkaH

Nedala bych dopustit na keratinové spoje. Nejsou vůbec vidět natož to cítit a prodloužení vypadá přirozeně a nejsou viět žádné přechody. Taky mi trvalo než jsem si vybrala obchod kde jsem vlasy pořídila a o kadeřnici nemluvím. Zlatá kadeřnice co spolupracuje s clip vlasy levně, protože je strašně šikovná a je vidět, že ji ta práce baví.

KaraskovaAl

Zdravím, já prodlužuji vlasy pomocí clip in vlasů z clip in vlasy eu a jsem moc spokojená. Nabízí pravé lidské vlasy, takže nikdo, kdo mě nezná, nepozná, že vlasy nejsou moje a obzvlášť jsem si oblíbila jejich clip in culík. Když spěchám a chci mít top účes, rychle nasadím a efekt je prostě wow.

jojcicka

mám metodu keratin a vlasy jsou krásné dlouhé leskle, bez viditelných spoju

PetaKo

Tak jsem nakonec zvolila tape-in metodu a jsem moc spokojená. Vždycky jsem toužila po dlouhých a hustých vlasech, protože ne všem je v tomhle směru přáno a teď už se můžu těšit taky z pořádného hára.