Avatar uživatele
Natálka 21

Jaké sny se vám zdají? Opakují se vám některé?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Lucijej, rosinka před 4558 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

No obvykle prožívám v těch snech takové ty všední věci a objevují se v nich lidé z předchozího dne nebo z dávné minulosti. Ty většinou hned po probuzení začnu postupně zapomínat a po pár hodinách už si pamatuji jen střípky. Pak jsou tu takové ty obvyklé sny, které se mi opakují již několik let pořád dokola, jezdím výtahem který se pokaždé zastaví ve špatném patře, začnou mi vypadávat zuby, zničeho nic se mi odloupne kus penisu… normálka.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Ano opakují, většinou ty brutální.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jendahun

V dětství se mí zdávalo opakovaně a hlavně v nemoci,že mi roste peřina a každým okamžikem mě udusí.Zdávalo se mi,že létám a že je to strašně jednoduché,že stačí jen roztáhnout ruce a chtít.
Dnes se mi dost často zdává jeden opakující se sen – cestuji vlakem a přesedám,jsem buď jako studen,nebo jako voják.Dost často mi vlak ujíždí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rosinka

Jednu dobu se mi opakoval nepříjemný sen, že čekám dítě s bývalým manželem, a že už se s tím nedá nic dělat. A pak jsem se probudila šťastná, že to není pravda. Divné, protože to už jsem s ním byla několik let rozvedená a ve šťastném vztahu s někým jiným.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek