Natálka 21

Jaké sny se vám zdají? Opakují se vám některé?

Nejlepší odpověď
bolak

No obvykle prožívám v těch snech takové ty všední věci a objevují se v nich lidé z předchozího dne nebo z dávné minulosti. Ty většinou hned po probuzení začnu postupně zapomínat a po pár hodinách už si pamatuji jen střípky. Pak jsou tu takové ty obvyklé sny, které se mi opakují již několik let pořád dokola, jezdím výtahem který se pokaždé zastaví ve špatném patře, začnou mi vypadávat zuby, zničeho nic se mi odloupne kus penisu… normálka.

Další odpovědi
kropitko

Ano opakují, většinou ty brutální.

jendahun

V dětství se mí zdávalo opakovaně a hlavně v nemoci,že mi roste peřina a každým okamžikem mě udusí.Zdávalo se mi,že létám a že je to strašně jednoduché,že stačí jen roztáhnout ruce a chtít.
Dnes se mi dost často zdává jeden opakující se sen – cestuji vlakem a přesedám,jsem buď jako studen,nebo jako voják.Dost často mi vlak ujíždí.

rosinka

Jednu dobu se mi opakoval nepříjemný sen, že čekám dítě s bývalým manželem, a že už se s tím nedá nic dělat. A pak jsem se probudila šťastná, že to není pravda. Divné, protože to už jsem s ním byla několik let rozvedená a ve šťastném vztahu s někým jiným.