v1t1l1g0

Jaké sluchátka na plavání doporučujete?

Ahoj. Shanim sluchatka (nejlepe se zabudovanou MP3) – otec chtel prave JBL Endurance Dive pote, co videl jejich hodnoceni v casopise (viz. https://www.e­isa.eu/awards/jbl-endurance-dive/)

Bohuzel i na webu JBL jsem se zarazil pri poctu 1* a zrovna u toho plavani to nebylo moc idealni.

Chci se zeptat, zda mate nejake doporuceni se sluchatky do bazenu, ktera nepadaji a maji intuitivni ovladani.

Diky moc!

Odpovědi
anonym

Ahoj v1t1l1g0, voděodolná bezdrátová sluchátka prodává snad jenom 1 značka – JBL. Zabudovaný MP3 přehrávač u sportovních sluchátek slyším asi poprvé. Stejná sluchátka s těmito specifikacemi jsou jenom od JBL. Ale nicméně můžeš zkusit velice podobnou alternativu se zajímavou cenovkou a dopravou zdarma:https://www.al­za.cz/jbl-endurance-sprint-cerna-d5469576.htm?o=9

v1t1l1g0

elkon : to si takovy nolifer, ze odpovidas na veci, ktere te nezajimaji – jeste s tak stupidnim a irelevantnim nazorem?

btw : nejsou pro me, otec casto a pravidelne plave dlouhe bazeny .. kdyz uz te tak trapi tahle „hrozna doba“, blbecku

USERR5 : Diky, tyhle Sprinty jsem videl ale imho to bude stejne – Dive jsou jen drazsi. Jeste jsem videl nejake na Heurece, ale ptam se na realne zkusenosti spise.