vivatis2-

Jaké slovo vás více láká?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Original

Přiznávám, že mě varianty slov nelákají, ale spíš věci, které pojmenovávají – tedy, zda jde např. o originál obrazu, kvalitu masa, novinku ve spotřebičích, levné jídlo neřeším …

Další odpovědi
dědapetr

kvalita

A levná.

arygnoc

levné

a kvalitní.

HOMER

Original

jediné slovo které se je jednoznačné,je z vyjmenovaných toto.Prostě buď je to originál nebo ne,nic mezi tím není.Ostatní slova jsou relativní a nedají se jednoduše vyvrátit,tudíž patří spíše mezi marketingová lákadla,než že by skutečně něco znamenala.

GM

novinka

Novinka za zaváděcí cenu.

casey

kvalita

nemusim mit original,pac to jeste nezajistuje kvalitu a rad bych mel kvalitu, i kdyz to nemusi byt original. Zkratka pomer cena-vykon

anonym

kvalita

Asi ani tak nejde o slovo, jako preferovaná hlediska či vlastnosti.
Někdy si musí člověk dotaz tazatele nějak přeložit do „lidštiny“.

fablen

Original

Leontyn

Original

DusanOrlik

Original

quentos

kvalita

Natee

kvalita

Pokud věc není kvalitní, příčí se mi ji kupovat. Jak bylo řečeno, Nejsem tak bohatá, abych si kupovala levné věci..

Syd

Original