Jaké slovo Vás napadne z následujících indíciích?

pavučina, pc, anténa, stolní tenis, fotbal, pošta, volejbal, tenis, rychlost a branka.
Přijela jsem z tábora a tohle jsme nedořešili. Byli jsme prý blízko, když nás napadla síť, ale pak už jsme se nehli dál. Docela by mě to zajímalo, takže se ptám tady, jestli byste to nerozluštili vy. ://

Odpovědi
www

Mně napadá internet. Jinak sledování sportu na netu. 🙂
Doplňuji:
Už jen samotné spojení ‚pavučina + PC‘ = internet 😉

Funna

taky mě napadá jen síť…i když do toho nezapadá ta rychlost…pak jedině uzel .-)

Vacalvojil

wifi, síť
Doplňuji:
Určitě to bude wifi podle mě

marci1

Než jsem Tvoji otázku dočetla, napadla mě také síť. 🙂

Mirdas

Oko v síti.