jirka F

Jaké skutečnosti vám mohou zabránit v tom, abyste odjeli v pořádku na kole?

mimo naráfku.

Nejlepší odpověď
Jan Kunčar

Dost často se stane, že kolo, i když bylo zamčené, změní majitele a odjede na něm bez vašeho vědomí někdo jiný.

Další odpovědi
Otazník123

Snědí spoluobčané

paul1

Stalo se mi před mnoha lety, šel jsem podat sportku, zapomněl jsem doma klíče od zámku kola, nezamknul jsem ho tedy. Zdálo se mi to i zbytečné, bylo to naproti sběrně a měli tam veliké okno, kterým bylo na kolo vidět. Jenže zlodějíček byl šikovný. Když jsem šel do sběrny, musel mi za zády kolo ukrást a rychle odjet. Vešel jsem do sběrny, kouknul přes okno ven a kolo nikde.