krftwrk

Jake skupiny pro nactilete (jako napr. 1D, Justin Bieber…) byli v 60 – 80 letech ?

Bylo vubec neco takoveho ? Nebo tyto rychlokvasky jsou degradace dnesni doby ?

Nejlepší odpověď
beer

Do zmiňované kategorie patřím a byli to tehdy The Beatles, Smokie, The Rolling Stones… Výběr byl a jak vidíš – hrají se dodnes, což tebou jmenovaným nehrozí ))

Doplňuji:
Pro představu uvedu jeden ze zdrojů uvádějící některé hudební skupiny té doby: http://www.allmu­sic.com/album/de­cades-story-of-the-60s-70s-80s-emi-mw0000968901

krftwrk

Jo jenze tyto skupiny si psaly pisne samy (nepocitam covery) a jejich texty byli o nekolik urovni vys, i kdyz to byl porad jen popik…(hlavne beatles)