Marky Stark

Jaké síly řídí běh dějin?

Nejlepší odpověď
orwell

Přečti si knihy Michaela Morrise „Co nesmíte vědět“ 1. a 2. díl. A taky si některé uváděné skutečnosti ověř, zatím to ještě jde. Možná se ti spousta věcí osvětlí, ale dobře ti z toho rozhodně nebude.

Další odpovědi
Kepler

Pokud jde o lidské dějiny, vytváří je člověk a píšou je vítězové. Ostatní utvářejí geologické, klimatické a kosmické vlivy.

Anikitos

Víra, odhodlání, ambice, láska, touha, a také nenávist, závist a bolest (pokud jde o lidské dějiny).

Drap

Ty nejvyšší.

luckykubrt

Zatím to jsou temné síly, světovládci tmy. Ale už brzy má přijít Boží království a odstranit ničemnost ze Země. 🙂

Jiří Bohumil

Náhody, situace a lidé.