Avatar uživatele
Zbynas

Jaké šicí stroje koupit?

Budu otevírat obchod se zbožím, jehož výroba se neobejde bez švadleny, kováře a truhláře. Nejprocentuálnějším zastoupením práce zde bude produkce výrobků textilu, který chci vyrábět přímo v rámci prodejny, tudíž bych ji potřeboval vybavit stroji pro budoucího zaměstnance. Potřebuji vědět, bež čeho se neobejdu, když chci toto:

  • šití obleků z bavlny, frotého, fleecu a dalších materiálů
  • našívání zipů, patentků, gum (nohavice, pas, …) a menších kovářských výrobků do daného textilu
  • šití složitějších obleků (overaly atd.) složené ze dvou vrstev – vnitřní a vnější z různých materiálů
  • práce s kůží (výroba a přišívání kožených pásů atd.)

Potřebuji jen vědět, které stroje jsou nezbytné, ceny si už dohledám, doporučení na obchody se také hodí (snad to nebude reklama).

Děkuji :)

PS. kvalifikované zaměstnance budu řešit až později, až bude vše připravené, tudíž nemohu si nyní od nikoho nechat poradit, tudíž bych byl rád, kdyby se zde našla zkušená švadlena, která mi to vysvětlí :) Děkuji moc.

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, lejdy.můn před 2847 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Tak toho budeš potřebovat asi více. V každém případě bych volil stroje průmyslové. Budeš potřebovat klasický stroj, nějaký overlok a stroj na kůži. Kdysi jsem taky potřeboval stroje. Nakonec jsem uspěl v Minervě v Boskovicích, kde mi poskládali stroj přesně podle požadavku a přání. Byl jsem nadmíru spokojen a se strojem taky. Téměř bezporuchový a s minimální údržbou perfektně pracuje.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
redy

Však si odpověděl, přesně cos napsal, žádej u stroje, kterej si koupíš. Uměj to skoro všechny lepší šicí stroje.
Všude poradí – no pokud ho nebudeš kupovat někde v samce…

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

docela odvaha. nic o tom nevíš, zaměstnance až potom a zeptáš se tady

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek