tomtttt

Jaké si myslíte, že jsou největší nevyřešené problémy Světa.

Nejlepší odpověď
anonym

Těch je spousta.A další teprve přijdou,už ťukají na dveře.Dojde ropa,pitná voda,migrace národů,rozlézající se islamismus,te­rorismus(jen otázka času,kdy vybuchne atomová bomba), spící megasopky.....lepší nemyslet.

Další odpovědi
poa.li

Egoismus každého z nás.. absence snahy o obecný prospěch, nevidění si dál, než na špičku vlastního nosu..

led

Hlad a chorobnosť