lhb

Jaké si mám koupit boty?

Přemýšlím nad tím už snad přes rok, zatím jsem si vždy koupil nějaké levné neznačkové do 300. Jsem ale zatraceně náročný tak to je asi ten problém. Jednou jsem si koupil u deichmana tak jsem si asi myslel že to bude značka a vydrželi mi 14 dní. Nachodím denně tak 4km. Do terénu občas do lesa, aby mi v nich nebylo v létě horko. Hodí se koupit běžecké nebo trekové?

Já sem nenapsal že hledám boty do tří stovek!

Odpovědi
Mimozemšťan

Kup si kotníkový od Jack Wolfskin, ty můžeš nosit celej rok, stojej asi 2500.

mosoj

Kupuji si boty laciné i dražší ( nikdy předražené), ale nikdy se mně nestalo aby boty vydržely 14 dnů.
I ty nejlacinější jsem nosil celou sezónu a pak ještě doma jako pracovní. V těch laciných, ale žádné pohodlí nečekej.

iceT

Do terénu a do lesa si asi nekoupím běžecké boty. Kámoška má boty z Deichmana za litr a zevnitř se jí prošoupal kožíšek, tak má odřenej kotník.
Pokud chceš kvalitní botky do terénu, tak obleť obchody jako je třeba Hervis nebo prostě nějaké, co vedou turistické zboží, tam snad šmejdy prodávat nebudou.
Nebo si pořiď kanady a nebo pohorky.

malinak812

Já teda s Deichmanem taky nemám úplně nejlepší zkušenost. Před pár lety jsem si tam koupil boty na léto a taky toho moc nevydržely. Teď přes toto léto jsem hodně nosil pánské slip on a ty mi vyhovují asi nejvíc. Ze začátku jsem měl taky strach, aby se třeba příliš neroztáhly nebo hned nějak nezničily, ale pořád drží a myslím si, že je budu mít i na příští léto.

Pajka.111

Ty 4 km to není tak moc… já denně nachodím klidně i 10 a mám prostě kvalitní tenisky :) Myslím, že se zbytečně stresuješ a stačí ti kvalitní tenisky.

GabulkaA

Já mám na ven třeba tyhle https://www.dif­ferent.cz/dam­ske-boty/kremove-damske-semisove-tenisky-vans-627001 a super. Na noze perfektně sedí :)

GabulkaA

A kupovala jsi na differentu i sportovní oblečení? Jak to sedne?

natasanatasa

Pokud s nimi chcete chodit i v lese, tak určitě trekové. Běžecké do lesa moc nejsou. Být vámi zkusím zajít do deichmana nebo nějaké jiné prodejny s obuví a prostě koupím to, co vám bude vyhovovat nejvíc. Taky byste měl myslet na to, jestli ty boty doma budete mít kam dát. Na to by se vám možná mohl hodit třeba nějaký organizátor na boty… Takové se dají sehnat třeba tady: https://www.e­mako.cz/skrin­ky-a-organizatory-na-boty/