pn65

Jaké sedlo na kolo byste mi doporučili?

Zdravím, máte někdo stejnou zkušenost? Už jsem vyzkoušel 3 různá sedla na kolo, ale pokaždé mě s toho bolí intimní partie a jelikoš mám horáka ale jezdím více po silnici daleké cesty tak to po takových 100 kilometrech fakt nesnesitelně bolí. Mám samozřejmě cyklodress s vloužkou ale nic to nezměnilo. Takže jediné co mě napadá změnit sedlo, máte někdo radu, typ na sedlo? Díky

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste si projít doporučení, která sedla jsou výhodná a pro koho.

Nepomohlo by třeba gelové?

https://www.kola-radotin.cz/nakupni-radce/jak-vybrat-cyklisticke-sedlo

Další odpovědi
Kajoch

Já mám odpružené gelové a jsem max.spokojen.