Avatar uživatele
Domka

Jaké se vám líbý auta?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? monkey před 4933 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mousinek

Nemám auta ráda ale některá se mi líbí a jen ty moderní

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Hlavně spolehlivá , je spousta krásných aut to by byl dlouhý seznam,která se mi líbí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
FilosofovaEm

Jaguár přece 🙂. Jo a ještě Lamborghini, ale to už je zase jinde.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
monkey

tak tady se rozepíšu protože mi v žilách koluje benzín:-)
tuctový kousky jsou fajn.jo v pohodě ale postavte je vedle lamborghini diablo SE a příjdou vám nedotažený.líbí se mi ultimativní supersporty,jako lamborghini diablo a miura.taky ferrari enzo je až kosmické,švédský koenigsegg ccx nádhera.poslední dobou i amíci vylepšili ty plečky co vypadali jako vtip.nové camaro,mustang gt500kr,skvosty okolo 1,5 milonu.Kdybych však na to měl a chtěl bych si koupit sporťák tak to bude jedině porsche911 gt3 nebo 911turbo,důvod?ve městě z vás nevyklepe duši tou tvrdostí podvozku a na silnici je tak čitelné a jisté,záludnost prostě nezná.hodí se všude.takové ferrari nebo lambo vám na kočičích hlavách vyklepe duši z těla ale né 911 ta si poradí.navíc vypadá fantasticky a když mu dáte co proto tak se odmění frenetickým řevem který vám nažene husí kůži.je jedno že nevypadá tak kosmicky jako enzo nebo murcielago,taky stojí 5tinu jejich ceny.
já už mám svou 911 gt3 rs,je krásně jedovatě zelená z černými pruhy a nevadí že je ve měřítku 1:10…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
skorcovaz

Maybach Exelero.. Ooh.. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek