zebra8

jaké se ted nosí školní batohy na střední škole?

Nejlepší odpověď
mosoj

Do módy jdou nůše .

Další odpovědi
theformal

Samozřejmě značkový. Vezmeš si na sebe něco jinýho a rázem nejsi člověk z této planety. Takže nakupuj pořádně drahý, špičkový batohy. Sice zruinuješ, ale lidi tě aspoň budou mít rádi no.

Lorelai

No, myslím, že každý nosí batoh podle svého vkusu. Já preferuji kabelky a aktovky – pokud učení nenesu hodně. Takové ty sportovní batohy typu Dakine se mi moc nelíbí, hezké jsou např. kožené, nebo obyčejné textilní (nějaké mají v Claire's). Ale velmi záleží na stylu daného člověka.

Andre5000

Tady je také vidět, jak je všechno relativní. Kdyby za mých mladých let někdo na střední škole nosil batoh, byl by považován za blázna. V té době bylo „in“ nosit tašku v ruce, případně s kšandou přes jedno rameno. Ale je to dobře, že se do škol nosí ty batohy, je to prospěšnější pro páteř, u dětí a mladých lidí zvláště.