komiktom

Jaké sankce budou, pokud mě jako čecha celní správa chytí v Německu s více jak 800 ks cigaret?

Nejlepší odpověď
anonym

No, jestli povezete celek kamion. 🙂
Je to jako u nas. Kazdy policista vam da za stejny prestupek jinou pokutu.
Jezdim casto a ac sama nekuracka , vyvazim vzdy jen 4 kartony svym znamym. Proc riskovat kvuli cizym lidem. A kvuli zisku… ne.
Uz je to hodne let. Byla jeste marka. Znama vezla o 2 kartony vice. Ty kartony ji sebrali a platila asi 120 marek. -iv-

Další odpovědi
venkovan

Hodil bych je do pytle, uvázal za nárazník a pytel táhl za sebou. ptom mohu klidně tvrdit, že nějaký srandista mi je tam přivázal. Když to nepomůže, tak jsem cigára nevyvezl, ale odtáhl. A to v zákonu němci nebudou mít.

suaeda

Prapodivné. V Německu jsou zatím cigarety dražší než u nás? Já myslel podle nářků kolegů kuřáků jak jim to nechutně stále zdražují a zdražují, že je tomu jinak. Ale jak je vidět v porovnání s bankovnictvím, telefonií, energií apod je u nás ještě stále co zlepšovat a zdaňovat.
Značka: Nechutný nekuřák