andrejbabis

Jaké šance na úspěch má hypotetická konkurence odpovedi.cz?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Jako, že by sis je založil??? Tak to nejde říct, záleží, jak se to bude vyvíjet tady, ale spíš ti moc šancí nedávám, vždyť podobné stránky existuji.

Další odpovědi
briketka10

Chceš založit svůj web tákovejch by bylo :))
podívej se na film Sociální síť, jak vznikl
Facebook a budeš koukat i odpovědi.cz
jsou malí pání nepředpokládám, že ty bys
uspěl..

anonym

Kdyžtak upřesni, na co se ptáš – protože obdobných webů je na českém netu několik a jejich vzájemnou (ne)úspěšnost nelze zvenčí (bez dalších informací) posoudit.
Navíc je možné úspěšnost posuzovat podle několika kriterií (ani zdaleka nevyjmenuju všechna) – finanční (prodej reklamy), počet registrovaných uživatelů, návštěvnost za periodu (např. den), počet dotazů za periodu, průměrný počet odpovědí na dotaz…
😉
Doplňuji:
Ajo – varianta, že by si andrejbabis založil další a dumá, zda by měl(y) úspěch, mne nenapadla.
😉