Barbora9

Jaké samoopalovací přípravky?

Dobrý den, první týden v červnu, jdeme kamarádce na svatbu, předpokládám, že už bude počasí na šaty 🙂 proto prosím doporučte odzkoušené samoopalovací přípravky na tělo, které nedělají fleky a vypadají přirozeně. Na solárko nemám čas 🙂

Nejlepší odpověď
da ny

Nástřik opálení Vita Liberata – v nějakém studiu (u lékaře) v místě bysliště.

"Vita Liberata je světovou jedničkou v organickém samoopalování, protože je z 80% organický a oopaluje na bázi organické cukrové třtiny. Obsahuje řadu botanických výtažků jako např. bambucké máslo, aloe veru, výtažek z granátového jablka nebo kyselinu hyaluronovou, naopak neobsahuje alkohol, parabeny nebo parfemace. Pokožku zároveň vyživuje a hydratuje.

Zdravé opálení Vita Liberata je prováděno ručně pomocí nástřikové pistole. Na celé tělo je nastříknuta směs samoopalovací složky a bronzingu, tj. barvy. Tato směs nesmí být minimálně 12 hodin smyta, aby došlo k aktivaci vlastního pigmentu. Pigment, který se naaktivuje se nachází ve svrchní vrstvě pokožky (na rozdíl od normálního opálení od slunce), takto vytvořené opálení vydrží 7 – 10 dní. Jedna aplikace odpovídá intenzitě cca 6 návštěv solária.

Je možné vybrat si ze tří intenzit Hawai, Ecuador nebo Brazil, všechny odstíny jsou přirozeně snědé již hned po aplikaci, což je způsobeno bronzingem. Několik dnů před nástřikem je dobré pokožku hydratovat a jeden až dva dny před nástřikem provést tělový peeling. Těsně před nástřikem (tj. 8 hod před) by pokožka již neměla být mazána žádnými krémy či oleji. Po aplikaci by se mělo vyhýbat nadměrnému pocení a samozřejmě styku s vodou minimálně na 12 hodin.
Cena: Nástřik na celé tělo……450 Kč"

PŘED APLIKACÍ JE VHODNÉ PROVÉST NEJPRVE PEELING :)
Doplňuji:
peeling v týdnu před aplikací …

Další odpovědi
marci1

Pokud máš pocit, že bys chtěla mít opálené tělo, zkus se namazat ochranným opalovacím krémem a po chvilkách(!), tak 15–20 minut se opalovat. Jarní sluníčko je dosti „agresivní“. Mám už trochu bronzovou barvu. 🙂
Doplňuji:
Mírným a rozumným opalováním ziskáš vitamín D, který nám většině chybí.

Agneta

Hlavně né samoopalovací.
Doporučuji Make Up :D

arygnoc

vždy, keď sa pritúlim ku svojej drahej, zhlboka vdychujem jej vôňu.
našťastie je bez chemických povrchových úprav.

prečo chcete ničiť, čo budete potrebovať celý život (koža)?
pre pár oceňujúcich pohľadov v jeden večer?

verte, i svetlá pokožka v pekných šatách je lákadlo. :DD (írky by o tom vedeli rozprávať romány)

;-Q

Lamalam

Zkus raději nástřik. Dělají je skoro v každém kosmetickém studiu.

nikole

Já mám odzkoušené samoopalovací ubrousky od Alpha Beta a maximální spokojenost, se samoopalovacími krémy jsem ještě nebyla nikdy stoprocentně spokojena. Takže za mě tyto https://www.be­autyville.cz/te­lo/alpha-beta-samoopalovaci-ubrousky-na-telo-8-aplikaci.