odik

Jaké sako na košili s manžetovými knoflíčky?

Lze používat stejné sako pro klasickou košili i košili s manžetovými knoflíčky nebo musí mít sako kratší rukávy, aby knoflíčky lépe vynikly?

Odpovědi
Tata

V klidu použijte stejné sako. Manžetové knoflíčky jsou jen doplněk oblečení, nikoliv hlavní ozdoba aby byly stále vidět. Jde o to že jsou momenty při pohybu v saku, kdy jsou vidět i manžetové knoflíčky. Skrytá elegance rozhodně působí lepe než snobské upozorňování na to co mám na sobě. To by jste si mohl místo saka vzít je vestičku, protože rukávy saka by vám přikrývaly manžetové knoflíčky na tříčtvrtečních rukávech. Dlouhé rukávy by vám přece přikryly vaše drahé značkové hodinky které musí každý vidět. Přestaňte se chlubit tím co máte, ale jen jemně naznačujte, rozhodně to zvýší zájem o vás.

Martisek

můžete použít i s krátkým rukávem (spíše doporučuji) více vyniknou a dámu ohromí ale samozdřejmě pokud nechcete být extravagantní tak stačí dlouhý rukáv a stejná košile