BurTon

Jaké rozměry jsou obecně u Unsex mikin?

Chci si koupit přes internet s přítelkyní unsex mikinu, ale nevím, zdali nám nebude velká nebo malá. Jaké jsou obecně rozměry (šířka mikiny, délka, popř. délky rukávů apod.) unsex mikin.
P.S. bude to objednáváno ze serveru http://shop.ru­kahore.sk/.
děkuji

Odpovědi
zzzzz

Každá firma si velikosti určuje jinak, jsou sice nějaká doporučení, ale těch se nedrží. Já mám velikost S, ale najdu ve skříni i pár kousku označených velikostí XL a nemám je velké 🙂. Vždy je nejlepší zeptat se přímo prodejce, většinou jsou ochotní a oblečení přeměří.

petra15

a neni to spravne unisex ?