Avatar uživatele
anonym

Jaké rostliny máte ve svém pokoji, či místě kde přebýváte a jak často je zaléváte?

Zajímavá 0 před 3623 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
NoNamer

mám tlustici, a rhipsalis, to jsou sukulety, takže málo vody, pak mám lopatkovec, ten naopak vodu miluje a nevadí mu když je celé léto namočený a na okně mám měsíční jahůdky a ty zalévám každý den, tak aby nevyschly, protože pak hůř obnovují listy

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Mám tu jen jednoho „blázna,“ který přežije mé i třítýdenní „nevšímáky“ naprosto v pohodě a ještě po zalití je o to vděčnější :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kristýnary

Ahoj, u mě doma to vypadá jako v zahradnictví. V každé místnosti mám několik květin. Mám plná okna a manžel mi udělal i různé stojánky na kytky. Mám tu orchideje, palmy, rýmovníky, atd. Vypěstovala jsem si mango a dva citrony. Květinám se tu daří, tak z nich mám radost. Poslední do sbírky mi přibyl lopatkovec a zelenec. Kamarádka mi poslala tento článek https://www.wo­manonly.cz/ne­narocne-pokojove-rostliny-ktere-cisti-vzduch-a-udelaji-paradu/ , ve kterém jsem se dozvěděla, že dokáží květiny čistit vzduch, tak jsem si některé musela hned koupit.

před 1554 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek