majki636

Jaké rostliny by jste mi doporučily do bytu ?

Odpovědi
paul1

Už jsem to někde psal, doporučuji kalisii, je dekorativní, nenáročná a zároveň je to léčivka

Zdroj: https://prima­napady.cz/cla­nek-294237-kalisie-vonna-vam-nesmi-doma-chybet-je-to-skutecny-vselek

Disraeli

Takové ty, které pročišťují vzduch a kvalitně tvoří kyslík (i přes noc). Bude jich víc. Dohledáš na netu.

Pokud jde o květiny a je to věc spíš dekorace a estetiky, tak bych to vybral podle vlastní obliby a podle toho, jak vypadá byt/interiér (co se tam víc hodí a co tam zapadne).