marci1

Které role se Vám nejdřív vybaví u jména úžasné herečky Jany Štěpánkové, která bohužel 18. 12. 2018 zemřela?

Hrála v tolika rolích, já si ji vždy nejdříve vybavím jako Pavlu v „Takové normální rodince“. Možná i proto, že tam hrálo tolik úžasných herců. 🙂
https://euroz­pravy.cz/doma­ci/spolecnost/243850-zemrela-oblibena-herecka-jana-stepankova-bylo-ji-84-let/

Nejlepší odpověď
annas

Četla jsem na netu.

Vidím ji před sebou jako doktorku v Nemocnici na kraji města. Samozřejmě i v rodince, jak jste zmínila.

Není to dlouho v seriálu o doktoru Martinovi.

Nedávno v Kvartetu, které natočil režisér Krobot.

Byla milá, sympatická, úspěšná divadelní herečka, která pokračovala v tradicích slavné herecké rodiny. Čest její památce.

Další odpovědi
ivzez

Taková normální rodinka (Pavla)
Nemocnice na kraji města (doktorka Králová → první řada)

Kepler

Já jsem ji zapamatoval bohužel až v její z posledních rolí v seriálu Doktor Martin. Tam byla laskavá a moudrá. Dřív mi zapadala do průměrné šedi. No, takové herce dnes už nemáme. Pro někoho bolest, pro jiné úleva.