DusanOrlik

Jaké roční období máte rádi a proč?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Michal Kole

LÉTO

Nesnáším zimu a další důvod raději nebudu rozvádět 😁

Další odpovědi
anonym

LÉTO

Čas prázdnin a dovolených, delší dny, lehčí oblečení, koupání a milostné hrátky.
P.S. Období je středního rodu, takže „všechna“!

gnosis

ZIMA

jednoznacne zima, kvuli lyzovani a brusleni, a protoze jsou nase beskydske kopecky nadherne zasnezene. navic se da v aute krasne driftovat, pripadam si jako colin mcrae.

na ostatni obdobi zvysoka … na podzim furt prsi a fouka, v lete je hic, ze se mi poti aj zuby a mam chut skocit do kasny na namesti, na jare smrdi kytky a vyliza hmyz.

Fildas

PODZIM

Něco mezi Zimou a Létem… Prostě super :)

Jikra

LÉTO

anonym

JARO

Ella

všechny

jaro – všude kolem roste nový život – stromky se zelenají, obloha zblankytní :) a tanec v dešti nabírá úplně jiných rozměrů :) (existuje takové slovo vůbec? :D)
léto – narodila jsem se v létě, miluji sluncem provoněný vzduch a čerstvě posečenou trávu, hlavně když je to mojí zásluhou :D
podzim – barvy, barvy, barvy – nostalgie a melancholie jako hrom, na podzim vznikají krásné fotky :)
a nakonec zima – nemůžu se vynadívat na padající sníh a to, jak v září pouličních lamp jiskří, když ho ještě nepošpinila lidská bota nebo odpad…
Každé roční období má něco do sebe, každé je vlastním způsobem magické :)
A já jdu sekat tu trávu… :D

gogogod

PODZIM

je to krasa se divat jak je vsechno barevne.

E.n

PODZIM

Je barevné, není teplo, po dešti je všechno čerstvé a venku je ticho. :]

Natee

JARO

GM

PODZIM

Janča169

PODZIM

Podzim protoze mam narozky a zacina nova sezona plavani :D

filva

PODZIM

Všechny ty barvy.

samicek333

ZIMA

Krásné chladno, všude bílo.

honza19hk

ZIMA