Maruškamar

Jake restaurace by jste mi doporucili v Brne…?:)

Hledame s prateli dobre restaurace, pizzerie, proste kde je zabava a dobre se najime.:)

Odpovědi
Jaa0123

Pizzerie la speranza, forty's pizza jsou ty nejlepší v celém Brně!

dnb

I když v Brně nebydlím, jednou jsme tam seděli v restauraci, kde nápoje rozváží lokomotiva s vagóny. Mají tam udělané i umělé městečko. Pořádají se tam akce a večírky nebo se dá předem celá zarezervovat jen pro určitou skupinu lidí.
Více o této restauraci zde: http://www.vy­topna.cz

krpik

Ja byl v restauraci Cesar a dobré jídlo.Dělají tam těstoviny jako speciality

tatanka

I jako pražák si Vám dovolím odpovědět, mne vcelku oslovila nabídka a hlavně ceny restaurace Veselá Vačice.