dust8

Jaké tipy a rady máte na to, jak si ještě vylepšit praxi s ostříháním sebe samého?

Právě jsem se sám ostříhal za pomocí nůžek a zrcadla na velikost tloušťky prstu a s občasnou pomocí druhého zrcátka pro stříhání zadní části hlavy. Něco se dělalo i za pomoci holítka na vousy na zarovnání zbytků vlasů na krku.

Nejlepší odpověď
Kepler

Žádné stříhání! To chce zastřihovač značky Remington a nosit fasádu „na Izera“. Bez nástavce zanechá úhledné strniště 1 mm. Hotovo za 5 minut.

Další odpovědi
NoFear

Sám asi nijak. Teda rozhodně ne nůžkama. Kdyžtak velmi kvalitním stojkem, který se dá dobře nastavit a který dobře stříhá/holí. Nebo na holo.
Zastřihávání nůžkama snad leda pkud máš dlouhé vlasy (alespoň po ramena).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.