staník

Jaké punčochy na křečové žíly

Mám křečové žíly a slyšel jsem, že pomocí punčoch se dá předejít operaci. Kdo poradí s jejich výběrem?

Odpovědi
Marky71

záleží samozřejmě, v jakém stavu jsou Vaše žíly. Jedná se o kompresní punčochy a poradí Vám s výběrem v každých zdravotnických potřebách, tam je to asi nejlepší

Keiran

poradit by vam meli v lekarne ale otazkou je jake ( jak vysoke ) potrebujete. Kazdopadne protoze se jedna o stlaceni svalu tudiz zil respektive jejich stazeni doporucila bych se primarne poradit s lekarem zda jsou nezbytne nutne a vhodne. Osobne mam 3 letou zkusenost a verte mi nebo ne ty puncochy nejsou zadna slast

kenyrts

já podle svých zkušeností,místo punčoch,bych vám vřele doporučil SKLEROTIZACI ŽIL,pokud nohy nejsou už v tak hrozném stavu,já osobně jsem velice spokojen,další viz link:

http://www.krecove-zily.cz/sklero­tizace

Michal

Vážený pane,vhodné punčochy dostanete ve zdavotnických potřebách.Je vhodné je oblékat dřív,než vstanete z postele.Je účinné doplnit tuto mechanickou pomůcku,nějakou mastí,mám dobré zkušenosti s měsíčkovou mastičkou.Existuje i mnoho léků např.Detralex,ale používání prášků bych konzultoval s odborným lékařem.Lékař Vám může vhodné punčochy i napsat na poukaz.Též Vás mohu pozvat,pokud jste z Prahy na vhodné masáže 776 557 232

helenkaren

Dobrý den,
možná že Vám budu moct poradit, to víte, celý život jsem na nohou, protože pracuju v pohostinství a taky mě strašila operace křečových žil a tak jsem scháněla něco, co by mi pomohlo, až jsem objevila zdravotní punčochy (a jsou taky podkolenky),jme­nujou se Avicenum, a dělaj je myslím ve třech tlakových kategoriích, takže si můžete vybrat. A na některý dokonce přispívá zdravotní pojišťovna. Posílám Vám taky adresu. Tak nashle

Zdroj: www.aries-medico.cz