Musa7

Jaké první slovo či větu jste řekli, když jste vstali? Naopak, když jste usnuli?

„To už je ráno?!„
„Dobrou noc…“

Nejlepší odpověď
iceT

Když ráno vstanu, řeknu Dobré ráno, a když usnu, tak většinou už neříkám nic…

Další odpovědi
Kepler

Když usnu, mlčím jako zařezaný, případně zastupuji motorovou pilu. Když vstanu: to už je, resp. to je teprv tolik hodin? Ale to jen tak v duchu. První hlasový projev nastává, až vypustím prvního ranního krakena: „týýýjo, ten byl!“

Rokio

Když jsem si šel včera lehnout, moje poslední věta byla: „Dobrou noc, tati“! První, co jsem řekl ráno, bylo pozdravení naší feny.