Avatar uživatele
gulag

Jake prozivate pocity, kdyz se prochazite satelitnim mesteckem ?

Zavisite jim jejich majetek, nebo jim to ze srdicka prejete ?

Ja abych se priznal, tak jim ty krasne domy moc nepreji. Vetsinou jsou to lidi, kteri maji bohate tatinky, kteri je sponzoruji a pomahaji jim. Normalni pracujici obcan, ktery poctive pracuje ve fabrice za 60kc/h nemuze nikdy zit v takovem luxusu, kdyz nema tatinka jako sponzora

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3600 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

  1. normální pracující občan (pokud „normální“ vnímám statisticky – tedy jako většinu) nepracuje za 60 Kč/hod (cca 90 % zaměstnanců má plat vyšší), medián mezd byl v 3Q 2013 cca 22.300,–
  2. satelitní městečka (běžná) nejsou luxusním, ale naopak mizerným bydlením

___
Hele – i troll by měl používat aspoň trochu inteligence – jinak vypadá mentálně retardovaný…
😛

2 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?marci1, zzzzz Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Neprocházím se satelitními městečky. Nezavidím jim to, ono podle m,ne ani neni co. Nechtěl bych tak nikdy bydlet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Hlada

Je to sídliště na placato bez infastruktury. Běžně nemám potřebu tato místa navštěvovat. Bydlení, ke kterému je nutné mít trvale v provozu minimálně dvě auta a děti pořád někam vozit nepovažuju za žádný luxus. Jako typického majitele si nepředstavuju sponzorovaného dělníka ve fabrice, ale spíš trochu úspěšnějšího podnikatele nebo kvalifikovaného, schopného a pracovitého zaměstnance ve vedoucí pozici.
Myslím, že schopný a proto bohatý tatínek spíš dbá na vzdělání, než na sponzoring svých ratolestí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mirdas

Nepatřím mezi závystivé lidi.
Ovšem v klasickém satelitním městečku se necítím dobře, mám z těch nalepených domečku stísněné pocity.
Také bych rád domek, ovšem na volném prostranství, bez výhledu do kuchyně sousedům.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Představa že bydlím v satelitním městu mě znepokojuje. Hlava na hlavě,očumující
Sousedi,představa že v zimě budou sousedi včetně mě vytápět a nejen že je to finančně náročné ale taky nesmírně obtěžující. Krom toho neustále provádět revitalizace, strachovat se o majetek, vést válku se sousedy…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Přiznám se, že z toho mám spíše smutný pocit. Mladé ženy, které „žijí“ celý den samy doma, nudí se a čekají jen na návrat muže. ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

přát jim to přeju ale težce závidím.Nevidím důvod jim to nepřát pokud ovšem nejsou svině

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek