gulag

Jake prozivate pocity, kdyz se prochazite satelitnim mesteckem ?

Zavisite jim jejich majetek, nebo jim to ze srdicka prejete ?

Ja abych se priznal, tak jim ty krasne domy moc nepreji. Vetsinou jsou to lidi, kteri maji bohate tatinky, kteri je sponzoruji a pomahaji jim. Normalni pracujici obcan, ktery poctive pracuje ve fabrice za 60kc/h nemuze nikdy zit v takovem luxusu, kdyz nema tatinka jako sponzora

Nejlepší odpověď
anonym

  1. normální pracující občan (pokud „normální“ vnímám statisticky – tedy jako většinu) nepracuje za 60 Kč/hod (cca 90 % zaměstnanců má plat vyšší), medián mezd byl v 3Q 2013 cca 22.300,–
  2. satelitní městečka (běžná) nejsou luxusním, ale naopak mizerným bydlením

___
Hele – i troll by měl používat aspoň trochu inteligence – jinak vypadá mentálně retardovaný…
😛

Další odpovědi
Drap

Neprocházím se satelitními městečky. Nezavidím jim to, ono podle m,ne ani neni co. Nechtěl bych tak nikdy bydlet.

Hlada

Je to sídliště na placato bez infastruktury. Běžně nemám potřebu tato místa navštěvovat. Bydlení, ke kterému je nutné mít trvale v provozu minimálně dvě auta a děti pořád někam vozit nepovažuju za žádný luxus. Jako typického majitele si nepředstavuju sponzorovaného dělníka ve fabrice, ale spíš trochu úspěšnějšího podnikatele nebo kvalifikovaného, schopného a pracovitého zaměstnance ve vedoucí pozici.
Myslím, že schopný a proto bohatý tatínek spíš dbá na vzdělání, než na sponzoring svých ratolestí.

Mirdas

Nepatřím mezi závystivé lidi.
Ovšem v klasickém satelitním městečku se necítím dobře, mám z těch nalepených domečku stísněné pocity.
Také bych rád domek, ovšem na volném prostranství, bez výhledu do kuchyně sousedům.

Nazdar Bazar

Představa že bydlím v satelitním městu mě znepokojuje. Hlava na hlavě,očumující
Sousedi,představa že v zimě budou sousedi včetně mě vytápět a nejen že je to finančně náročné ale taky nesmírně obtěžující. Krom toho neustále provádět revitalizace, strachovat se o majetek, vést válku se sousedy…

marci1

Přiznám se, že z toho mám spíše smutný pocit. Mladé ženy, které „žijí“ celý den samy doma, nudí se a čekají jen na návrat muže. ☹

Awe

přát jim to přeju ale težce závidím.Nevidím důvod jim to nepřát pokud ovšem nejsou svině