Falcon

Jaké propojení TV s PC pro prohlížení filmů je lepší?

Mám televizi Samsung LE40D550 a po mnoha dotazech na různé počítačové diskuze,jsem si propojil TV s počítačem přes přípojku LAN v TV a do routru.Pak jsem musel najít nějaký DLNA server,tak jsem naintaloval přímo AllShare od Samsungu.Jenomže když pošlu do TV obyčejný DivX film,tak mi to hlásí formát nepodporován.Je nějaký lepší DLNA server,nebo nějaká lepší možnost na připojení TV s PC. A jaký je rozdíl,když to mám připojené přes LAN,nebo přes HDMI do grafické karty. Už jsem z toho jelen. Jo a taky jak bych mohl dostat do TV třeba You-tube.Jakým kablem,a co mám kde nastavit.Díky za polopatické vysvětlení.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Nejjednodušší a nejlepší je HDMI

Další odpovědi
Petrejk

optický kabel

bolak

Jak říká michal, hdmi je nejjednodušší řešení. Tvoje televize to umí tak jakýpak s tím štráchy.
Jenom dokoupíš audiokabel (cinch) a můžeš začít pracovat na ďůlku v gauči.