Georgo2010

Jaké programy Vám nejvíce šetří drahocenný čas a každodenní rutinní úkony?

Nejlepší odpověď
Drap

Klasický papírový diář

Další odpovědi
IK

Filtrování pošty.
Nejvíc času ztrácím čtením pošty, takže některé dopisy ani neotvírám, mám filtry podle odesílatele do složek práce, rodinka, kámoši, obchod, účty…mám jich hromadu a zrovna ve složce obchod je jich už 104 nepřečtených 🙂 moc príma úspora nejen času nečíst tyhle nabídky.

suaeda

Nejčastěji používám program Totalcommander, který mám nastavený a doplněný o pár vychytávek. Průzkumníka ve Win prakticky nepoužívám.

Děda Louda

Nejvíc času ušetří program označený Vypnout.