Littl3

Jaké programy potřebuju abych rozjel hry ?

Mám nově notebook ale nějak mi nejde zpustit hra Cube World píše to Could not initiliza XAudio2 Please sure the latest DirectX…

Doplňuji:
Windows 7 Profesionál
Je to ProBook 4510s:)

Nejlepší odpověď
Bedy

Nainstalujte si poslední verzi DirectX. Jinak by bylo fajn vědět, co to je za notebook, co tam je za Windows apod. Je také možné, že ta hra ten nainstalovaný Windows nepodporuje.
Doplňuji:
Windows 7 by snad měl mít předinstalovaný DirectX 11. No, zkuste si jej stáhnout ze stránek Microsoftu nebo skočte do Windows Update a nainstalujte všechny dostupné aktualizace.

Další odpovědi
Jsemtady

Nektere hry vyzadujou starsi verze directx knihoven. Pro jistotu si nainstaluj jak aktualni directx, tak directx ktere jiste bude pribalene ke hre.. Mno a mozna i ovladace graficke karty a zvuku, pripadne desky. Vse bys mel mit pribaleno k ntb, pripadne na strankach vyrobce muzou byt aktualnejsi verze.